• 87 4232143
 • lo2.pisz@powiat.pisz.pl
 • Pisz, Polska

mLegitymacja

Bezpłatny generator zdjęć do mLegitymacji!

Początek roku szkolnego to czas, w którym pracownicy sekretariatu wyrabiają papierowe legitymacje dla uczniów. W szkołach, które przystąpiły do programu mLegitymacja, uczniowie nie muszą posiadać tradycyjnego dokumentu legitymacyjnego. Zamiast tego młodzież szkolna może posługiwać się mLegitymacją, czyli elektronicznym dokumentem wyświetlanym na ekranie telefonu. Podobnie jak w przypadku zwykłej legitymacji, do mLegitymacji również potrzebna jest fotografia, którą można przygotować przy pomocy Bezpłatnego Kreatora Zdjęć.

Bezpłatny Generator Zdjęć do mLegitymacji jest nowoczesnym mechanizmem dostępnym online. Kreator umożliwia wykonanie fotografii do mLegitymacji bez konieczności wychodzenia z domu. Takie rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić Twój czas, ale i pieniądze, ponieważ przygotowanie zdjęcia nic nie kosztuje. Działanie Bezpłatnego Generatora Zdjęć jest wspomagane przez sztuczną inteligencję, która odpowiada za automatyczne usuwanie tła oraz dobór odpowiedniego rozmiaru i wagi wgranej fotografii.

Warto wspomnieć, że fotografia do mLegitymacji musi spełniać kilka określonych kryteriów. Musisz zwrócić uwagę na:

 • oczy osoby widocznej na zdjęciu ‒ powinny one być zwrócone na wprost (podczas wykonywania zdjęcia powinny być zwrócone wprost na obiektyw aparatu),
 • usta osoby pozującej do zdjęcia ‒ powinny być zamknięte,
 • równomierne oświetlenie twarzy,
 • ustawienie głowy ‒ nie można przechylać jej na boki,
 • nakrycia głowy ‒ w momencie przygotowywania zdjęcia należy je zdjąć.

Bezpłatny Generator Zdjęć charakteryzuje się wyjątkowo łatwą obsługą, która nie sprawi nikomu kłopotów. Co zatem trzeba zrobić?

 1. Włącz wyszukiwarkę internetową na urządzeniu, z którego korzystasz.
 2. Skorzystaj z linku https://passport-photo.online/pl/zdjecie-do-mlegitymacji.
 3. Wciśnij żółty przycisk “Zrób zdjęcie” w celu wykonania fotografii lub załaduj zdjęcie, które już masz na telefonie.
 4. Pobierz plik na smartfona.
 5. Wykorzystaj pobraną fotografię do mLegitymacji.

Bezpłatny Generator Zdjęć pozwoli Ci uzyskać fotografię do mLegitymacji w mniej niż minutę, a do tego nie będziesz musiał odwiedzać studia fotograficznego!

Bezpłatny Generator Zdjęć do mLegitymacji

Skip to content