Nasza szkoła znalazła się w gronie dwustu szkół w Polsce

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła znalazła się w gronie dwustu szkół w Polsce ( jedyna szkoła średnia w powiecie piskim), które uzyskały tytuł Szkoły Niepodległej. Konkurs realizował ZHR pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Żeby zdobyć ten zaszczytny tytuł musieliśmy wykonać siedem zadań w latach 2017- 2018: Święto państwowe nie musi być nudne- zainicjowanie obchodów świąt państwowych, narodowe czytanie wybranych dzieł związanych z odzyskaniem niepodległości, patroni ulic- odkrywanie postaci związanych z odzyskaniem niepodległości ,złóż życzenia Marszałkowi- przygotowanie i wysłanie kartek urodzinowych lub imieninowych do muzeum w Sulejówku, otoczenie opieką miejsca pamięci, zorganizowanie konkursu wokalnego, nawiązanie kontaktu i wspólne wykonie zadania z Polakami mieszkającymi za granicą. W wykonaniu powyższych zadań brali udział wszyscy uczniowie i obecni absolwenci z rocznika 2018. 

szkolaniepodleglej baner3