Szkoła pamięta

25 października nasza szkoła wzięła udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej  Szkoła Pamięta.
Uczniowie  odwiedzili groby pracowników naszej szkoły: pani Ewy Wilmańskiej, pani Genowefy Wojciechowskiej, pana Władysława Bojarskiego. Zapaliliśmy znicze także w miejscach pamięci ważnych dla piskiej społeczności- na grobie doktora Klementowskiego, pod tablicą pamięci Józefa Piłsudskiego, pod pomnikiem zamordowanego w Charkowie w 1940 roku Józefa Machlejda i Pomnikiem Wolności.  Opiekunami projektu w szkole były panie Ewa Tutas, Aneta Ramotowska i Elżbieta Chrostowska.

Szkoła

email

LO braz 2020small

eg p

logo

  lukasz wisniewski

Łukasz Wiśniewski 


bezpieczna szkola


LISTA JEDNOSTEK NIEODPŁATNEGO

PORADNICTWA DLA

MIESZKAŃCÓW POWIATU PISKIEGO


W rankingu Perspektyw mamy brązową odznakę

ranking lit tarcza 2019

Współpracujemy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie:

Wydział Biologii i Biotechnologii

logo wbib2

Wydział Nauk Ekonomicznych

<=Relacja z podpisania porozumienia


 sdim

 


uwm

Wydział  Matematyki i Informatyki

wmil logo


wmil strefa


kiedymyyjemy180x120

100 lat

bohater ON

szk wierna dziedz

logo szk niepodlegla

szkoła pamięta


ankieta


logo small


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

PE logo www min 

dyplom small