14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej - Dzień Nauczyciela

Dzisiejszy dzień upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, na mocy uchwały Sejmu Rozbiorowego z dnia 14 października 1773 roku.

Tego dnia uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Były życzenia, kwiaty i podziękowania.

Po części oficjalnej, uczniowie Iza Pelc, Julia Dobrzycka, Julia Filipkowska, Amelka Zalewska, Gabrysia Brózio, Gabrysia Trupacz, Dominika Wszołek i Jakub Bazelak pod opieką Iwony Poznańskiej, przedstawili program słowno - muzyczny.