Młodzieżowe wybory do Parlamentu Europejskiego

24 maja w naszej szkole odbyły się młodzieżowe wybory do Parlamentu Europejskiego. Wybory w ramach projektu "Młodzi głosują" zorganizowało Centrum Edukacji Obywatelskiej. Frekwencja wynosiła 70 %. Frekwencja poszczególnych klas : IIIa gim - 92 %, IIIb gim - 88 %,IIIC gim 76 %, Ia LO- 32 %, Ib LO, 74%, IC LO, 76 %, IIA LO 70%, IIB LO 50%. Wszystkim głosującym dziękujemy, poprawiliśmy frekwencję sprzed 15 laty o 20 %.

Szkoła

email

LO braz 2020small

eg p

logo

  lukasz wisniewski

Łukasz Wiśniewski 


bezpieczna szkola


LISTA JEDNOSTEK NIEODPŁATNEGO

PORADNICTWA DLA

MIESZKAŃCÓW POWIATU PISKIEGO


W rankingu Perspektyw mamy brązową odznakę

ranking lit tarcza 2019

Współpracujemy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie:

Wydział Biologii i Biotechnologii

logo wbib2

Wydział Nauk Ekonomicznych

<=Relacja z podpisania porozumienia


 sdim

 


uwm

Wydział  Matematyki i Informatyki

wmil logo


wmil strefa


kiedymyyjemy180x120

100 lat

bohater ON

szk wierna dziedz

logo szk niepodlegla

szkoła pamięta


ankieta


logo small


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

PE logo www min 

dyplom small