Nasza szkoła znalazła się w gronie dwustu szkół w Polsce

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła znalazła się w gronie dwustu szkół w Polsce ( jedyna szkoła średnia w powiecie piskim), które uzyskały tytuł Szkoły Niepodległej. Konkurs realizował ZHR pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Żeby zdobyć ten zaszczytny tytuł musieliśmy wykonać siedem zadań w latach 2017- 2018: Święto państwowe nie musi być nudne- zainicjowanie obchodów świąt państwowych, narodowe czytanie wybranych dzieł związanych z odzyskaniem niepodległości, patroni ulic- odkrywanie postaci związanych z odzyskaniem niepodległości ,złóż życzenia Marszałkowi- przygotowanie i wysłanie kartek urodzinowych lub imieninowych do muzeum w Sulejówku, otoczenie opieką miejsca pamięci, zorganizowanie konkursu wokalnego, nawiązanie kontaktu i wspólne wykonie zadania z Polakami mieszkającymi za granicą. W wykonaniu powyższych zadań brali udział wszyscy uczniowie i obecni absolwenci z rocznika 2018. 

szkolaniepodleglej baner3

Szkoła

gsuite 

email

LO braz 2020small

eg p

logo

  lukasz wisniewski

Łukasz Wiśniewski 


bezpieczna szkola


LISTA JEDNOSTEK NIEODPŁATNEGO

PORADNICTWA DLA

MIESZKAŃCÓW POWIATU PISKIEGO


W rankingu Perspektyw mamy brązową odznakę

ranking lit tarcza 2019

Współpracujemy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie:

Wydział Biologii i Biotechnologii

logo wbib2

Wydział Nauk Ekonomicznych

<=Relacja z podpisania porozumienia


 sdim

 


uwm

Wydział  Matematyki i Informatyki

wmil logo


wmil strefa


kiedymyyjemy180x120

100 lat

bohater ON

szk wierna dziedz

logo szk niepodlegla

szkoła pamięta


ankieta


logo small


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

PE logo www min 

dyplom small