Kampania społeczna „Katyń. Guzik mnie obchodzi”

 

Nasza szkoła zrealizowała projekt NCK celem którego było kultywowanie powszechnej pamięci o zbrodni katyńskiej. Najpierw ogłosiliśmy w mediach społecznościowych i prasie jakie zadania planujemy. Następnie rozdawaliśmy repliki katyńskich guzików katyńskich w piskich urzędach i szkołach. Byliśmy w starostwie, biurze poselskim, Muzeum Ziemi Piskiej, Gazecie Piskiej, Urzędzie Miejskim, Domu Kultury, Poradni Pedagogiczno- Psychologicznej, na policji i w Straży Pożarnej. 13 kwietnia nasi uczniowie- wolontariusze z klas drugich liceum rozdawali repliki guzików mieszkańcom Pisza .

Szkoła

email

LO braz 2020small

eg p

logo

  lukasz wisniewski

Łukasz Wiśniewski 


bezpieczna szkola


LISTA JEDNOSTEK NIEODPŁATNEGO

PORADNICTWA DLA

MIESZKAŃCÓW POWIATU PISKIEGO


W rankingu Perspektyw mamy brązową odznakę

ranking lit tarcza 2019

Współpracujemy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie:

Wydział Biologii i Biotechnologii

logo wbib2

Wydział Nauk Ekonomicznych

<=Relacja z podpisania porozumienia


 sdim

 


uwm

Wydział  Matematyki i Informatyki

wmil logo


wmil strefa


kiedymyyjemy180x120

100 lat

bohater ON

szk wierna dziedz

logo szk niepodlegla

szkoła pamięta


ankieta


logo small


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

PE logo www min 

dyplom small