Kampania społeczna „Katyń. Guzik mnie obchodzi”

Nasza szkoła zrealizowała projekt NCK celem którego było kultywowanie powszechnej pamięci o zbrodni katyńskiej. Najpierw ogłosiliśmy w mediach społecznościowych i prasie jakie zadania planujemy. Następnie rozdawaliśmy repliki katyńskich guzików katyńskich w piskich urzędach i szkołach. Byliśmy w starostwie, biurze poselskim, Muzeum Ziemi Piskiej, Gazecie Piskiej, Urzędzie Miejskim, Domu Kultury, Poradni Pedagogiczno- Psychologicznej, na policji i w Straży Pożarnej. 13 kwietnia nasi uczniowie- wolontariusze z klas drugich liceum rozdawali repliki guzików mieszkańcom Pisza .