Zielone lekcje

Uczniowie klas Ib i Ic gimnazjum naszej szkoły wzięli udział w zielonych lekcjach prowadzonych przez pracowników Nadleśnictwa Pisz. Podczas tych zajęć uczniowie zapoznali się z budową i funkcjonowaniem ekosystemu lasu, sposobami zagospodarowania zasobów leśnych. Uczniowie dowiedzieli się jak należy zachowywać się w lesie np. jak zabezpieczyć się przed kleszczami czy jak postąpić podczas burzy.Następnie uczniowie mieli okazję sprawdzić zdobyta wiedzę w praktyce i uzupełniali karty pracy.


Kolejnym etapem zielonych lekcji było zwiedzanie sali z eksponatami. Wówczas pani pracownik Nadleśnictwa opowiadała o ciekawostkach, zwyczajach leśnych zwierząt.
Na koniec uczniowie obejrzeli film przyrodniczy.
Uczniowie chętnie wzięli udział w tych zajęciach.

Szkoła

email

LO braz 2020small

eg p

logo

  lukasz wisniewski

Łukasz Wiśniewski 


bezpieczna szkola


LISTA JEDNOSTEK NIEODPŁATNEGO

PORADNICTWA DLA

MIESZKAŃCÓW POWIATU PISKIEGO


W rankingu Perspektyw mamy brązową odznakę

ranking lit tarcza 2019

Współpracujemy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie:

Wydział Biologii i Biotechnologii

logo wbib2

Wydział Nauk Ekonomicznych

<=Relacja z podpisania porozumienia


 sdim

 


uwm

Wydział  Matematyki i Informatyki

wmil logo


wmil strefa


kiedymyyjemy180x120

100 lat

bohater ON

szk wierna dziedz

logo szk niepodlegla

szkoła pamięta


ankieta


logo small


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

PE logo www min 

dyplom small