Nieprzypisane

Konkurs plastyczny

Zapraszamy Uczniów wszystkich klas do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod hasłem DZIWNY ROK. Zainteresowani uczniowie mają obowiązek dostarczyć prace do szkoły najpóźniej w dniu 25.11 (środa) do godz.8.00. Wszystkie informacje w Regulaminie.
Uczniowie, którzy chcą zaangażować się w konkurs zapraszam do kontaktu.
Ewa Tutas

Konkurs plastyczny o historii Polski

Katarzyna Rakowska  z IA zajęła I miejsca w konkursie plastycznym w kategorii szkół ponadpodstawowych na projekt karty pocztowej pt,, Katyń pamiętamy". Organizatorzy konkursu to Instytut Pamięci Narodowej delegatura w Olsztynie, Kuratorium Oświaty w Olsztynie , Stowarzyszenie Rodzina Katyńska i Przedszkole Miejskie nr 37 w Olsztynie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu z naszej szkoły.

Projekt z j. niemieckiego

Piosenka Namiki pt. Lieblingsmensch była inspiracją do zrealizowania mini-projektu z języka niemieckiego. W zadanie to zaangażowanych było 10 uczniów, którzy oprócz kompetencji językowych związanych z nauką języka niemieckiego, mogli rozwijać również swoje zainteresowania związane z np.montażem.
Zapraszamy do wysłuchania piosenki!

Informacja

Informujemy, że II Liceum Ogólnokształcące w Piszu pracuje w godzinach 7.00 - 15.00.

Sekretariat szkoły jest czynny w godzinach 8.00- 14.00.

Jednak w miarę możliwości prosimy o załatwianie spraw telefonicznie lub drogą elektroniczną.

telefon: 874232143

gsuite