informacje
„Człowiek jest szczęśliwy tylko wtedy, kiedy kocha i coś daje, bo większym szczęściem jest dawać niż brać.”

Max Scheler

Z ogromnym smutkiem i bólem przyjmujemy wiadomość o przedwczesnym odejściu na wieczną służbę pedagogiczną wieloletniej wicedyrektor, wychowawczyni i nauczycielki naszej szkoły Pani Marianny Witkowskiej.

Z naszą szkołą związana była od 1968 do 2012 roku.

To właśnie dzięki m.in. Mariannie Witkowskiej, filarowi i jednemu z kamieni węgielnych szkoły, II Liceum jest tak dobrze odbieraną i popularną w Powiecie Piskim placówką.

Zawsze kochała uczniów, dbała o ich rozwój i samopoczucie, troszczyła się o ich przyszłość, służyła radą i wsparciem.

Była dla nas prawdziwym przyjacielem i mentorem, człowiekiem zawsze życzliwym i chętnym do pomocy.

Na zawsze, Marysiu, pozostaniesz w naszych sercach i pamięci.